O nás

Láska k dřevu se u nás dědí po generace. Můj dědeček rád pracoval se dřevem, můj otec vybavil truhlářskou dílnu a já již od dětství sledoval, jak táta vytváří nové věci a tvrdě pracuje, aby tu po něm jednou zbyl odkaz. Tu ideu jsem si zamiloval.

Nesmíříme se s konzumním stylem života, děláme věci, které tu zanechají odkaz pro další generace.

Rád se zabývám malými detaily, které dělají z obyčejného bydlení opravdový domov. Nechci stavět dřevěné altány, chci pro Vás vytvořit skvělé prostředí, útulný domov, kam se budete rádi vracet.

Dřevo je úžasný přírodní materiál, ekologický, nezávadný, jednoduchý a krásný. Práce s ním mě baví. Myslím, že dekorace ze dřeva je velmi podceňovaná, přitom, každý kus je originál, každý dekor je jiný, člověk může mít doma kousek lesa a zároveň designovou dekoraci, kterou nemá nikdo na světě. To je pro mě luxus.

Se svou rodinou neustále pracujeme na tom, aby naše výrobky byly nejen zajímavé, ale i kvalitní. Mou inspirací je pro mě nejen práce mého otce a dědečka, ale celá má rodina. Přestože se snažíme neustále vymýšlet a tvořit, může se občas stát, že nám inspirace chybí, nebo že máte pocit, že chybí něco našemu výrobku a proto  pro Vás rádi vytvoříme výrobek na zakázku.  Kontaktujte nás.


Kupte si domů kousek přírody....