Články

Halloween je svátek plný zábavy, kostýmů a strašidelných ozdob, a výzdoba hraje klíčovou roli v tom, jak vytvořit tu pravou halloweenskou atmosféru. Zde je pár tipů na to, jak vytvořit úžasnou halloweenskou výzdobu.

Montessori houpačka je zajímavým nástrojem používaným v Montessori vzdělávání. Je to jednoduchý dřevěný prvek, který se pohybuje nahoru a dolů a umožňuje dětem experimentovat s vlastní tělesnou váhou a vnímat pohyb.

Novinkou tohoto týdne jsou vázičky se skleněnou zkumavkou, tyto vázičky jsou vyrobeny ze dřeva. Design je decentní, roztomilý a hravý. Výhodou je, že i ta nejmenší kytička co dostanete nepřijde nazmar.

Dárek k vítání občánků není vůbec lehká záležitost, omezený rozpočet a zároveň chuť darovat něco, co ocení nejen děti, ale i rodiče je náročné. Proto jsme se rozhodli, že pro obce připravíme slevu na naše mističky s gravírovaným jménem.

Do naší nabídky jsem nově zařadili možnost gravírování pouze jména. Můžete tak darovat originální dárek, který potěší a je na míru. Gravírování pouze jména je naši nejlevnější variantou gravírování. Věříme, že se Vám tato varianta bude líbit :).

Nedávno jsme do naši nabídky zařadili nové nástěnné hodiny. A napadlo nás, že byste rádi znali jejich výhody.

Metoda stravování formou BLW (dítětem vedené stravování) spočívá v tom, že dítě již od mala jí samo a není nikým krmené. Nejsou zapotřebí tedy přesnídávky, ani krmení lžičkou. Základem této filozofie je i to, že rodič nechá dítě začít jíst až když dítě projeví o jídlo zájem, ne dříve.

Dřevěné nádobí má velmi dlouhou tradici a dnes se opět vrací do módy, zřejmě proto, že je to přírodní materiál a neobsahuje žádné toxické látky, které by se mohly dostat do potravin.

Všichni to známe, dnes je tak těžké něco vybrat. Nabídka je široká a oslavenec stále zarytě tvrdí, že vážně nic nechce a vše má. Tedy, pokud se neptáte dětí, ty mají tolik nápadů!